Don't stop the music, it feels good
http://www.youtube.com/watch?v=S2FabvmJjI8
Sanjao sam noćas da je Anouk održala koncert tu negdje kod nas. Bio sam sretan k'o malo prase, dobio sam čak i autogram na CD-ove.
Bože, kako ja volim tu ženu...
14.06.2010. u 17:36 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
da bi reč rekel..:)))
Autor: tooldforshit | 14.06.2010. u 17:52 | opcije
Voliš tu ženu? Znači, radi se o EMOCIJAMA? Odlično! :-) Zašto je to odlično? Pročitaj u blogu Cococh_Anel što se lijepoga može protrgovati zauzvrat. :-))) ................................................................................................................................................................................ Dragi muški
Stara koka ima dužnost svoje iskustvo podijeliti s ostalima, jer vidi da stvari tu poprilično zapinju..
Prvo i osnovno: za dobar seks su potrebne emocije, i vama i nama. I dragi muški, nemojte se stalno ispočetka tome čuditi, siguran put do naše p**** vodi kroz emocije i nema prečice... (da se razmemo, i ja sam imala odnose bez emocija, no tih se niti ne sjećam jer se nisam poslije baš savršeno osjećala..).
Autor: eros_iz_rijeke | 14.06.2010. u 17:56 | opcije
Ovakav bend nema nitko na svijetu, fantastični su... http://www.youtube.com/watch?v=NRZgHup3lAQ
Autor: forsaken | 14.06.2010. u 17:59 | opcije
Prlično snažna glazba, puna energije.
Autor: eros_iz_rijeke | 14.06.2010. u 18:02 | opcije
Daj pogledaj ovaj desetominutni... Naježim se svaki puta. Nevjerojatno.
Autor: forsaken | 14.06.2010. u 18:04 | opcije
Kad smo već kod emocija, ja sam volio jednu ovakvu iskričarku (samo s kraćom kosom)... http://www.youtube.com/watch?v=NRZgHup3lAQ
Autor: eros_iz_rijeke | 14.06.2010. u 18:10 | opcije